انواع روش‌های

دریافت نتیجه آزمایش

برای تست‌هایی که در آزمایشگاه دنا ارومیه انجام داده‌اید

راهنمای دریافت خدمات

تماس با دنا

آدرس

ارومیه، خ حسنی، ساختمان پزشکان صدر

time-clock

ساعات پذیرش

شنبه تا چهارشنبه: ۶:۳۰ صبح تا ۸:۳۰ عصر
پنج‌شنبه: ۶:۳۰ صبح تا ۷ عصر

برای دریافت نتیجه یک آزمایش، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۸:۳۰ عصر و روز پنج‌شنبه از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۷ عصر می‌توانید به یکی از طرق زیر با پذیرش آزمایشگاه دنا تماس حاصل فرمایید.

پذیرش آزمایشگاه دنا با شماره تلفن‌های ۰۴۴۳۳۲۲۴۲۸۴ و ۰۴۴۳۳۲۲۴۲۸۵ در ساعات کاری این مجموعه آماده دریافت تماس‌های شما و هماهنگی برای ارسال نتیجه تست است.

به منظور جلوگیری از رفت‌وآمدهای غیرضروری خصوصاً در ایام شیوع ویروس کرونا، توصیه می‌کنیم نتیجه آزمایش را به‌صورت اینترنتی از بخش جوابدهی سایت آزمایشگاه دنا دریافت کنید. این روش بدون دریافت هزینه و به‌سادگی با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل در بخش جوابدهی امکان‌پذیر است.

دنا، تفاوتی بارز

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دنا، یک مجموعه تخصصی پیشرو در ارومیه و شمال‌غرب کشور با امکان انجام دایره وسیعی از آزمایش‌ها با تجهیزات مدرن و پرسنل متخصص است.

آخرین یافته‌های سلامتی در

صفحه اینستاگرام دنا

اطلاع یافتن به‌موقع از احتمال وجود بیماری‌ها و ناهنجاری‌ها، کلید موفقیت در شکست دادن آنها و بازیافتن سلامتی است. بسیاری از بیماری‌ها در مراحل اولیه علائمی ندارند و یا علائم بسیار خفیفی دارند؛ به همین منظور، تست‌های چکاپ مختلفی برای آقایان و خانم‌ها در هر بازه سنی طراحی شده است که انجام دوره‌ای آنها، شما را از وجود بیماری‌های احتمالی در مراحل اولیه آگاه می‌کند. برای اطلاع از این موضوع و دیگر موضوعات مرتبط با سلامتی، صفحه آزمایشگاه دنا را در اینستاگرام دنبال کنید.