فلسفه کاری آزمایشگاه دنا ارومیه

پس از سال‌ها فعالیت در عرصه‌های دولتی و غیردولتی در سمت‌های اجرایی و نظارتی گوناگون، تیم مؤسسان آزمایشگاه دنا ارومیه با ملاحظه خلأهای فنی و کیفی موجود در سیستم‌های تشخیصی، تصمیم به تأسیس آزمایشگاهی متفاوت گرفتند که تا جای ممکن بتواند این نواقص را پوشش دهد و سطح جدیدی از خدمات تشخیص طبی را در استان آذربایجان غربی ارائه کند.

مأموریت، ارزش‌ها و اهداف

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دنا ارومیه، خود را ملزم به تلاش بی‌شائبه برای تشخیص صحیح و دقیق، فعالیت صادقانه، ارتقای سلامت عمومی جامعه، احترام به حقوق مراجعان، تکریم پزشکان و سازمان‌های همکار، و برنامه‌ریزی برای رشد و بالندگی مداوم می‌داند.

با بهره‌گیری از تکنولوژی روز و دانش اساتید ارجمند، آزمایشگاه دنا مصمم به دستیابی به جایگاه برتر در میان آزمایشگاه‌های منطقه و کشور است.

 

چشم‌اندازها

آزمایشگاه دنا ارومیه، راهکارها، استانداردها و سیستم‌هایی را مد نظر قرار داده است که بتواند اهداف مورد نظر این مجموعه را محقق نماید.

جذب و آماده‌سازی نیروهای متخصص

اخذ استانداردهای تخصصی و مدیریتی

توسعه و بازنگری مداوم در حیطه فنی

همکاری با جامعه پزشکی و دانشگاهی

توسعه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات

سیستم مدیریت ارتباط با بیماران (PRM)

دنا، تفاوتی بارز

آزمایشگاه دنا از اولین لحظه‌ای که ایده تأسیس آن شکل گرفت، تا مراحل طراحی، تجهیز و راه‌اندازی برای خلق یک تمایز محسوس ایجاد شده است و با همین دیدگاه به مسیر رشد خود ادامه خواهد داد.

سلامت در کنار آرامش

آزمایشگاه دنا محیطی آرام، مرفه و بهداشتی دارد، در طبقه همکف در خیابان حسنی قرار داشته و دارای پارکینگ اختصاصی است.

ارتقای سلامت جامعه

قابلیت انجام 4000 تست در روز، دنا را قادر به انجام سریع و دقیق کلیه تست‌های عمومی، تخصصی و فوق‌تخصصی نموده است.

تست‌های تخصصی

مرکز دنا با دارا بودن دستگاه‌های مدرن، آماده راه‌اندازی و انجام تست‌های جدید بر اساس نیازهای تخصصی پزشکان محترم است.

پذیرای نظرات شما هستیم!

تیم مدیریت آزمایشگاه دنا، صمیمانه از نظرات اساتید و کارشناسان ارجمند برای همکاری در تمامی سطوح استقبال می‌کند و دست همه این عزیزان را به گرمی می‌فشارد.