دانستی‌های ضروری درباره

نمونه‌گیری در منزل

روشی ایمن، سریع و آسان برای نمونه‌گیری انواع آزمایش‌ها در ارومیه توسط تیم کارشناسان نمونه‌برداری مجموعه دنا

راهنمای دریافت خدمات

تماس با دنا

آدرس

ارومیه، خ حسنی، ساختمان پزشکان صدر

time-clock

ساعات پذیرش

شنبه تا چهارشنبه: ۶:۳۰ صبح تا ۸:۳۰ عصر
پنج‌شنبه: ۶:۳۰ صبح تا ۷ عصر

سفارش نمونه‌گیری در منزل و محل کار

بسیاری از افراد خصوصاً افراد سالخورده و مبتلا به بیماری‌های زمینه‌ای، به‌دلیل ترس از ابتلا به ویروس کرونا از مراجعه به مراکز درمانی و تشخیصی صرف‌نظر می‌کنند. اما از سوی دیگر، کنترل نکردن بیماری و درمان آن، می‌تواند سلامتی ما را به‌خطر بیاندازد. برخی نیز به‌دلیل مشغله‌های کاری، فرصت رفتن به آزمایشگاه را ندارند.

خوشبختانه برای انجام آزمایش و گرفتن نمونه برای اکثر آزمایش‌ها، نیازی به حضور در مراکز تشخیصی نیست و با سفارش نمونه‌گیری در محل، می‌توانید این کار را در فضای خانه و محل کار خود انجام دهید.

توجه

نمونه‌گیری در منزل توسط تیم نمونه‌گیری اختصاصی آزمایشگاه دنا در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه و در ساعات 8 الی 12 و یا با هماهنگی قبلی در ساعات بعد از ظهر در شهر ارومیه انجام می‌گیرد.

نمونه‌گیری برای بعضی از آزمایش‌ها نیازمند رعایت شرایط و زمان خاصی نظیر ناشتایی است. اگر برای اولین بار این آزمایش را انجام می‌دهید و یا از چگونگی انجام آن مطلع نیستید، پیش از سفارش نمونه‌گیری با آزمایشگاه دنا تماس بگیرید و توضیحات مندرج در بخش آمادگی آزمایش را مطالعه کنید.

دنا، تفاوتی بارز

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دنا، یک مجموعه تخصصی پیشرو در ارومیه و شمال‌غرب کشور با امکان انجام دایره وسیعی از آزمایش‌ها با تجهیزات مدرن و پرسنل متخصص است.